Bielizna to jeden z najważniejszych elementów damskiej garderoby. Kobiety ubierają ją aby zaakcentować walory swojej sylwetki, wyszczuplić ciało, zapewnić sobie komfort. Dodaje ona kobiecie odwagi, podnosi jej samopoczucie, podwyższa samoocenę. Jak jednak kobieta powinna dobrać ten element garderoby i dopasować do siebie? Jaka jest recepta na idealną bieliznę?

Przede wszystkim bielizna damska powinna być dopasowana do figury kobiety. W pierwszej kolejności powinna ona zwrócić uwagę na swoje mankamenty. Zbyt duży brzuszek można ukryć za pomocą majtek z wysokim stanem, wygładzą one boczki i wyrównają całą powierzchnię skóry. Drugim bardzo popularnym felerem u pań są małe piersi. Można je na szczęście spokojnie powiększyć przy pomocy staników push-ap. Jednak kobieta powinna też umieć podkreślić walory swojej sylwetki. Posiadając długie nogi, powinny ubierać się w długie pończochy z koronkowym zakończeniem. Kobiety ze sporym biustem powinny wybrać dla siebie usztywniane biustonosze, które najlepiej podtrzymają duże piersi i pięknie je podkreślą.

Bardzo duże znaczenie ma materiał, z jakiego wykonana jest bielizna damska. W przypadku staników najlepiej sprawdzą się te miękkie, stworzone z dzianiny. Dobrze sprawdzą się też biustonosze z jedwabiu. Jeśli chodzi o dobór materiału dla majtek, to sprawdzą się tutaj równie dobrze te z materiałów naturalnych, zwłaszcza z bawełny, jak i te z tworzyw syntetycznych, które obecnie charakteryzują się doskonałymi właściwościami i pomagają kształtować sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *