Damska bielizna to wyjątkowy element garderoby. Pełni ona bowiem nie tylko swoje elementarne funkcje, ale też pozwala poczuć się seksownie – oczywiście, jeżeli zaopatrzy się w odpowiedni produkt. Seksowna bielizna pobudza partnera, a sama właścicielka może poczuć się niesamowicie kobieco, dzięki czemu nie można się dziwić, że stringi damskie cieszą się taką popularnością! I Ty powinnaś się do nich przekonać!

Kobiety uwielbiają czuć się pociągająco i zmysłowo, a nic nie czyni tego lepiej, niż bielizna właśnie. To nie wszystko. Często kupowane stringi koronkowe niejednokrotnie pobudzają zmysły partnera i zabijają nudę w sypialni. Wbrew pozorom nie są też niewygodne. Co więcej, wiele kobiet mówi, że po przekonaniu się do tego rodzaju bielizny dolnej nie kupuje jej innych rodzajów! Stringi stawiają na przewiewność i w żadnym stopniu nie ograniczają ruchów. Na pewno docenisz to w gorące dni i podczas uprawiania sportu!

Każda kobieta lubi dobrze się prezentować, a przez to można założyć, że nawet nie wypada zakładać prostej bielizny do eleganckiej, wieczorowej kreacji. Warto wspomnieć, że dobry wygląd wpływa na samopoczucie i pewność siebie kobiety, dlatego każdy jeden element ubioru powinien pasować do reszty. Również w tym kontekście należy zaznaczyć, że seksowne stringi są znacznie lepszym wyborem, niż figi. Dlaczego? Prawdopodobnie każda kobieta zdaje sobie sprawę, że figi odznaczają się pod wierzchnim ubraniem, co może nie tylko wyglądać mało estetycznie, ale powodować też dyskomfort. To ważny aspekt zwłaszcza w kontekście ciasnej odzieży, na przykład obcisłej sukienki lub spodni. Co prawda można zaopatrzyć się w bezszwowe majtki, jednak te nie będą tak ładnie wyglądały w sypialni! Przy tym wszystkim stringów jest też więcej na rynku.

Stringi damskie to nie tylko bielizna erotyczna. Warto wspomnieć o kompletach kąpielowych z tego rodzaju krojem. To ważne podczas opalania! Kiedy nadchodzą upały, praktycznie każda kobieta chce się opalić. Figi spowodują powstanie sporego odcinka ciała nieopalonego. W przypadku stringów natomiast, nadal pozostanie niewielki pasek, jednak nie będzie on już tak „raził”.

Nie da się zaprzeczać, że seksowna bielizna powinna również być wygodna. Oczywiście, w sypialni najpewniej na ciele długo nie zagrzeje, jednak zakładając ją na co dzień jest to już sprawa ważna. Z tego powodu powinno się przede wszystkim zwracać uwagę na rodzaj materiału, dopiero potem na krój. Skóra powinna w bieliźnie dobrze oddychać.

To nie wszystko! Stringi damskie mogą również wpłynąć na wygląd sylwetki. Pozornie najmniejszy materiałowo rodzaj bielizny dolnej, może na przykład przykrywać różne fałdki, modelować, wyszczuplać figurę.

Niektóre osoby twierdzą, że noszenie stringów jest niehigieniczne, jednak to zależy wyłącznie od osoby, która je nosi. Nie ma zasadniczych różnic w tym kontekście między stringami, a na przykład figami i bokserkami. Podobnie można usłyszeć, że ich stosowanie może być niebezpieczne. Jest to związane z niską jakością bielizny, która działa drażniąco na skórę i powoduje otarcia. Wystarczy jednak stosować stringi damskie z dobrego materiału i problem znika.

Istnieje kilka rodzajów stringów. Czym się różnią między sobą?

Najczęściej spotykane to G-stringi. Są to stringi damskie, które z tyłu posiadają mały, trójkątny fragment materiału nad pośladkami.
Zaraz obok pod względem popularności plasują się T-stringi, które z tyłu układają literę T, a więc owego materiałowego trójkąta już nie mają.
Bardzo podobne są również V-stringi, które z tyłu nie tworzą kąta prostego (pasek mocujący i szczelina między pośladkami), ale literę V, przez co w subiektywnych opiniach wielu Pań, są bardziej estetyczne.
Jako ciekawostkę warto potraktować także C-stringi, które nie posiadają paska łączącego elementy. W tym przypadku jednak noszenie może nie być najbardziej komfortowe, ponieważ bielizna może się zsunąć.

Do stringów dobrze jest się przekonać. Zyska na tym nie tylko kreacja, ale samoocena i rozpalony wzrok partnera! Pamiętaj jednak, żeby kupując pierwszy model, postawić na jego wysoką jakość – wtedy na pewno nie będzie niewygodnie!
Nie można też zapominać o różnorodności tych produktów na rynku – do wyboru masz dziesiątki tysięcy ciekawych propozycji! Warto kupować bieliznę u pewnych dostawców, ponieważ bielizna jest powiązana z higieną intymną, przez co lepiej nie zaopatrywać się w produkty wątpliwej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *